how to be happy.

12. února 2015 v 21:32 | Nikol |  idea
na to jak být šťastný existuje spousty tkz."návodů".

•jeden takový nejznámější je jídlo. kolikrát jste byli smutní a dali jste si něco dobrého k snědku?


• a nebo taky smutné písničky, podle mě je to vcelku blbost..nechci přečet brečet ještě víc, chci být štastná..při takové situaci bych spíše volila veselejší druh hudby..v mém případě je to tak že poslouchám ať se děje, co se děje stále to samé.

osobně se mi ale nestala žádná velká událost v mém životě typu rozchod, nemoc, smrt.
tekže nemůžu vlastně psát o tom jak skutečně hrozné věci přežít.

proto chci psát o těch menších záležitostech.
myslím že nejlepším způsobem jak být šťastný je
NESTĚŽOVAT SI a NEMYSLET NA ŠPATNÉ.


třeba když je vám například zima. co udělá typický člověk? začne všem říkat a stěžovat si, že je mu zima. lepší je si toho nevšímat a nestěžovat si.. vždycky když čekám třeba na autobus a nějaká kamarádka si začne stěžovat, že jí je zima a zepá se jestli mě není.. odpovím jí že ne že si nestěžuju. když si člověk stěžuje tím více ho to štve.. nic s tím neudělá, nezmění to.

proto jako člověk když mám důvod mít špatnou náladu nebo být rozčílená, tak nejsem.
nevím jestli to jsou náznaky optimistu a nebo spíše realismu.
ale přece jen když obcházím tu špatnou náladu nejsem úplně nejvíce happy. prostě to spíše neřeším a jsem v pohodě. takže mi to spíše příjde jako realismus, že to beru že to tak prostě je že s tím nic neudělám, že taková je realita.

-nebo když lidé mají špatnou náladu z toho že nejsou podle svých nebo někoho jiného představ.

škola- lepší než si stěžovat je rozhodně lepší si sednout před učebnice a učit se..mám jeden takový skvělý příklad jedné známé..stále si stěžuje jak jí to ve škole nejde, ale co dělá proto aby byla lepší skoro vůbec nic.. a takových lidí je strašně moc a já je snad nikdy nepochopím.

postava- pokud máte pár kilo navíc a vadí vám to, tak nejlešpí je cvičit a jíst zdravě. rozhodně ne začít s anorexii je to horší než být obézní. a lidi co zakládají různé ana blogy a pomahají lidem jak sníst jedno jablko za den bych asi nejradši pěkně nakopala a poslala někam na léčení. mnohem krásnější je oplácáná postava než kosti.. ale přece jen když s tím něco chce udělat tak bych spíše volila svalnaté než kostnaté tělo. i lidé vás budou více obdivovat.

a můj názor na řežání? knížka je mnohem lepší způsob jak se ocitnout někde jinde a zpomenout na starosti. profackovala bych ty lidi kteří se řezou a ještě víc těm co to všem cpou a fotí si to.

•podle mého názoru by měl být člověk šťastný a měl by mít dobrou náladu ať se děje co se děje :-)
ani já ani nidko jiné není zvědavý na napučené obličeje:-))

jeden důvod proč být smutný, ale milion důvodů proč být štastný:-))


jaký máte na tohle všechno názor? jaký vy jste člověk? jak berete problémy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sárča Sárča | Web | 13. února 2015 v 12:31 | Reagovat

S tvým názorem souhlasím. Ti, co se řežou, tím sice do budoucna nic nevyřeší, ale mělo by se jim nějakým způsobem pomoct..Někdo kvůli problémům pije, někdo se řeže..Bohužel lidi toto podceňujou, nezajímají je problémy ostatních a když nenajdou pochopení, sáhnou k žiletce.. Mělo by se s tím něco dělat, ale těžko říct co.. Tím myslím ty, kteří se řežou, protože mají nějaký psychický problém. Ti, co to dělají jen proto, protože budou 'cool', ty bych, jak už jsi říkala, nejraději profackovala..:/
Jinak se také všechno snažím brát pozitivně a co nejvíce se usmívat, smutkem se nic nevyřeší..:)

2 Barlie Barlie | Web | 13. února 2015 v 16:22 | Reagovat

U mě tedy rozhodně platí i ty první dva body. Ten první jsem zjistila, že to dělám nevědomě, že přemýšlím nad něčím, co mě štve a pak najednou hele čokoláda :D
Je v tom určitě pravda, že si člověk nemá tolik stěžovat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama