Mé oblíbené místo.

27. ledna 2015 v 17:18 | nikol |  idea
zdravím:-)
zde vám přínáším můj domácí ukol do slohu na líčení:-) 
mimochodem dostala jsem za jedna :-D

Oblíbené místo.
Mé oblíbené místo není nikde jinde, než u mé babičky v knihovně. Babička bydlí jen pár minut chůze od našeho domu, což znamená, žetam jsem velmi častým návštěvníkem.
Hned v prvních dveří od vchodu do bytu, se ukrývá to nejkouzelnější místo, jaké jsem kdy spatřila. Ze zelených stěn na vás dýchá uklidňující atmosféra. Měkká žlutá pohovka vás láká, ať se na ní posadíte a zachumláte se do dek. Ze hřbetů knížek na vás promlouvají názvy knih a knihy vás žalostně prosí, ať právě ji si vytáhnete a přečtete si jí. Najdete tam knihy všech žánrů, od románů a fantasy až po detektivky, jednoduše cokoliv na co si vzpomenete.
Po vytáhnutí knihy, která u vás vyhrála, začne ten nejúžasnější moment. Posadíte se do pohovky, která vás nalákala na svou nepřekonatelnou pohodlnost. Otevřete knihu a okamžitě vás pohltí ten známy zápach, který já osobně nejvíce ze všeho na světě zbožňuji. Dále Vám nezbývá nic jiného než číst a prodírat se dějem knížky. Zapomenete na všechny vaše starosti a jediná vaše starost je co se stane na další stránce.
Když je čas jít domů tak se mi popravdě nikdy nechce. Nejradši bych tam zůstala po celý čas a jen četla nové a nové knížky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simonadostal simonadostal | E-mail | Web | 27. ledna 2015 v 17:23 | Reagovat

moc krásný článek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama